Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

VW Polo triumfoval v New Yorku

Na mezinárodním autosalonu v New Yorku byl Volkswagen Polo vyhlášen vítězem ankety World Car of the Year 2010 (Světový vůz roku 2010). Pro značku Volkswagen to znamená druhé vítězství v řadě.

VW Polo triumfoval v New Yorku

Mezi kritéria ve volbě „světového vozu roku" (World Car of the Year) patří kvalita, poměr cena/výkon, bezpečnost, ochrana životního prostředí, důležitost modelu a jeho emocionální přitažlivost. Již v roce 2009 se umístil na nejvyšší pozici Volkswagen Golf. Letos se o titul World Car of the Year ucházela trojice finalistů Mercedes-Benz Třídy E, Toyota Prius a Volkswagen Polo. „Je to pro nás velká pocta, že byl Volkswagen Polo vybrán touto velmi respektovanou porotou," prohlásil Prof. Dr. Martin Winterkorn, předseda představenstva společnosti Volkswagen AG. „Po skvělém triumfu Golfu v minulém roce jsme potěšeni tím, že jsme tento úspěch zopakovali i letos s novou generací vozů Polo. Oba automobily získaly již bezpočet ocenění a zvítězily téměř ve všech anketách, které se týkají automobilového průmyslu. To je znamením, že je Volkswagen na správné cestě a nabízí bezpochyby nejlepší produktovou řadu v celé své historii. Nová generace vozů Volkswagen Polo dokáže fascinovat jak svým nekomplikovaným, jedinečným a nadčasovým designem, tak i vynikající hospodárností. Tyto kvality přesvědčily již více než 230 000 zákazníků po celém světě."
VW Polo triumfoval v New Yorku

Během sedmi let své existence se každoroční anketa World Car Awards vypracovala mezi nejprestižnější, nejvěrohodnější a nejvýznamnější programy svého druhu. Polo bylo vybráno z 30 nominovaných vozů většinou z 59 porotců ankety World Car z 25 zemí celého světa. Všichni porotci pravidelně testují nové vozy v rámci své profese a prostřednictvím příslušných médií oslovují mnoho milionů čtenářů, diváků a posluchačů po celém světě.
Martin Březina (2. 4. 2010)

 

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

chytrydopravce

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (26 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz