Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Pro budoucnost elektromobilů

Pro budoucnost elektromobilů

Firmy General Motors Europe a Iberdrola podepsaly dohodu o společné přípravě studie proveditelnosti, která má analyzovat technické a marketingové požadavky na dobíjecí infrastrukturu pro elektromobily. Dokument podepsali Javier Villalba, ředitel španělské obchodní sítě Iberdrola, a Jamal El-Hout, vicepresident General Motors Europe odpovědný za produktové plánování.

Chevrolet,svět novinek,testy,elektromobily,zajímavosti

Tato kooperace odráží zájem obou partnerů - lídrů ve svých oborech podnikání - na vývoji elektromobilů, a to zejména elektromobilů s dlouhým dojezdem, jako je např. Chevrolet Volt. Masové nasazení těchto vozů by ulehčilo ekologii a diverzifikovalo energetickou potřebu v oblasti přepravy osob a nákladů. Společnosti GM Europe a Iberdrola již spolupracovaly během významného nadnárodního projektu, týkajícího se elektromobilů, který koordinoval renomovaný výzkumný institut EPRI (Electric Power Research InstituteI) z USA. Tohoto projektu se zúčastnilo dalších 41 elektrotechnických společností z celého světa.
Chevrolet,svět novinek,testy,elektromobily,zajímavosti

Hlavní část studie, která se bude realizovat ve Španělsku a ve Velké Británii, se bude týkat komfortu a bezpečnosti dobíjecích systému elektromobilů z pohledu běžného uživatele. GM a Iberdrola analyzují technické požadavky na umístění dobíjecích zásuvek a konektorů v domácnostech, obytných domech, kancelářích, parkovištích atp. a vytipují optimální způsob měření odběru elektrické energie. V rámci studie obě firmy předpokládají další vývoj technologií elektromobilů, tak, aby bylo zaručeno jejich bezproblémové využívání v každodenním provozu. General Motors Europe a Iberdrola analyzují technologii elektromobilů s dlouhým dojezdem E-REV, resp. její kapacitní možnosti a specifikují podmínky pro dobíjení palubních akumulátorů těchto vozů.
Martin Březina (19. 12. 2009)

vrátit se zpět
Info

Svět aut

pmt

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (19 hlasů)
  • ano (90 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz