Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Fiat Linea získal cenu „Autobest 2008“

Fiat Linea získal cenu „Autobest 2008"
Krátce poté, co Fiat 500 získal evropský titul „Auto roku 2008", zvítězil Fiat Linea v 0soutěži „Autobest 2008" a rozšířil tak sbírku prestižních ocenění, které automobily značky Fiat v tomto roce nasbíraly.

Fiat Linea,svět novinek,testy,zajímavosti

V rámci soutěže Autobest hodnotí odborná porota u všech nominovaných aut 13 parametrů, mezi nimiž nechybí design, pohodlí cestujících, jízdní vlastnosti, ekonomika provozu, poměr hodnoty a ceny a mnohé jiné. Na základě těchto parametrů pak vybere celkového vítěze z celkem 5 finalistů, přičemž má každý porotce k dispozici 240 bodů a u jednotlivých parametrů je stanoven maximální počet bodů, které může udělit. Fiat Linea se  s celkovým počtem 850 bodů umístil na prvním místě před Kiou Cee`d se 784 body a Mazdou 2 se 705 body. Porotu tvoří 15 specializovaných novinářů zastupujícich 15 evropských zemí, které společně představují významný trh 300 milionů obyvatel.
Fiat Linea,svět novinek,testy,zajímavosti

Fiat Linea byl navržen v Centro Stile Fiat, vyznačuje se elegantním vnějším stylem, je dynamický a silně "italský". Štíhlý a elegantní sedan Fiat Linea se pyšní velkorysými rozměry, které ho staví na špičku ve své třídě - délka 4,56 m, šířka 1,73 m, výška 1,50 m a objem zavazadlového prostoru 500 l.
Fiat Linea,svět novinek,testy,zajímavosti
Stylistická péče byla věnována také interiéru, jehož linie jsou harmonické, čímž vytvářejí příjemné prostředí: prosvětlené a schopné zaručit mimořádnou využitelnost vnitřního prostoru a vysoký komfort z hlediska ergonomie a místa, které má řidič i spolucestující k dispozici. Fiat Linea je určený těm, kteří dávající přednost eleganci, osobitosti a italskému stylu.
Martin Březina

 

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

chytrydopravce

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (19 hlasů)
  • ano (90 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz