Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Bridgestone vyrobil 150 milionů pneumatik Blizzak

Již více než 150 milionů zimních pneumatik Blizzak vyrobila od jejich uvedení na trh v roce 1988 společnost Bridgestone, z toho jen v loňském roce to bylo přes 10 milionů.

Bridgestone vyrobil 150 milionů pneumatik Blizzak

Pneumatiky Blizzak pro osobní vozy, lehké užitkové vozy, vozidla s pohonem 4x4 a nákladní vozidla jsou vyráběny v závodech v Japonsku, Evropě a Turecku a po celém světě si získaly vynikající pověst pro své skvělé vlastnosti za všech zimních podmínek. V Evropě zahrnuje řada pneumatik Blizzak lamelové pneumatiky určené do proměnlivějšího počasí středoevropských zim, zatímco speciální zimní pneumatiky bez hřebů využívající směsi Multicell byly vytvořeny pro extrémní severské podmínky.
Bridgestone vyrobil 150 milionů pneumatik Blizzak

Inženýři společnosti Bridgestone změnili přístup ke konstrukci lamelových pneumatik pro evropské trhy a vyvinuli jeden asymetrický dezén Blizzak, který následně přizpůsobili pro dvě odlišné výkonnostní charakteristiky. Pneumatiky Blizzak LM-30 jsou více zaměřeny na bezpečnost na sněhu a mokru, zatímco pneumatiky LM-35 vynikají bezpečnou ovladatelností ve vysokých rychlostech při jízdě na suché i mokré dálnici. V porovnání se svými předchůdci mají oba typy pneumatik menší valivý odpor, čímž přispívají ke snižování spotřeby paliva a emisí CO2.
Bridgestone vyrobil 150 milionů pneumatik Blizzak

Do extrémních zimních podmínek jsou určeny nejnovější pneumatiky Blizzak DM-V1, které nabízejí řidičům nové generace výkonných vozů s pohonem 4x4 dvojnásobnou výhodu v podobě vynikající přilnavosti na sněhu a ledu a zároveň bezpečné ovladatelnosti na mokru. Tato pneumatika společnosti Bridgestone je vybavena revoluční směsí Multicell Z, jejíž malé bubliny a trubice vstřebávají tenký vodní film z povrchu ledu, zatímco k tzv. hranovému efektu přispívají nové speciální „záběrové" mikročástice zlepšující přilnavost na ledu. Během opotřebovávání pláště se na povrch neustále dostávají nové částice, takže pneumatika si udržuje stejnou úroveň přilnavosti po celou dobu životnosti, na jejímž konci se na povrhu dezénu objeví indikátor opotřebení (tento indikátor značí, že aktuální hloubka dezénu dosahuje 50 % hodnoty u nové pneumatiky).
Martin Březina (31. 3. 2010)

vrátit se zpět
Info

Svět aut

pmt

solobus

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (19 hlasů)
  • ano (90 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz