Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Citroën DS5 odhalen v předpremiéře v Šanghaji

Francouzská značka Citroën odhalila 18. dubna 2011 v předpremiéře na autosalonu v Šanghaji třetí dějství své nové produktové řady DS. Citroën DS5 je odvážným skulpturálním dílem, které dokonale vyjadřuje ducha řady DS, jenž je ztělěsněn stylem, architekturou, pocity, rafinovaností, a to vše je zde korunováno tím nejlepším z oblasti technologií.

cl_11.043.006_400


Citroën DS5, který se na trhu objeví na konci roku 2011, představuje novou etapu vývoje řady DS. Technologickou inovaci, která zaujme zejména:
- svým stylem: Aerodynamické, téměř sochařské dílo, odvážné svou stavbou a inspirující svým stylem, znázorňuje to nejlepší z know-how značky.  Překvapivý a svůdný Citroën DS5 přirozeně přitahuje pozornost.
- svou koncepcí: Jeho zcela nová architektura umožňuje překonat obvyklé kompromisy a spojit radost z řízení s pohodou na palubě pro celou posádku. Využívá rovněž to nejlepší z technologií značky Citroën jako je systém ITC (Intelligent Traction Control), varování před neúmyslným překročením dělicí čáry nebo automatické přepínání potkávacích a dálkových světel podle okolního provozu. Citroën DS5 bude prvním vozem značky vybaveným dieselovou plně hybridní technologií Hybrid4, která nabízí jak výkonnost (200 k, pohon všech 4 kol), tak nové pocity při řízení (elektrický provoz po městě, boost efekt při silném zrychlení) a emise pouhých 99 g CO2/km.
- svým duchem: Probouzí představivost, posádce dokáže připravit překvapující prožitky, místo řidiče je koncipováno jako kokpit, kde se mísí realita se snem.
Řada DS, kterou tvoří modely Citroën DS3,  DS4 a nyní i DS5, se vyrábí ve Francii a prodává se na evropských trzích.

cl_11.043.008_400


Citroën jako mezinárodní značka bude tuto novou řadu výrobků Premium distribuovat i v mezinárodním měřítku, především v Číně, kde se objeví v roce 2012.

cl_11.047.046_400

Martin Březina (18. 4. 2011)

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (21 hlasů)
  • ano (90 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz