Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

BMW Z4 s novým motorem 2,0 l TwinPower Turbo

V segmentu prémiových roadsterů slaví BMW Z4 díky vzrušujícímu designu, agilním jízdním vlastnostem a výkonným motorům značné úspěchy. V letech 2009 a 2010 byl právě tento model nejprodávanějším roadsterem svého segmentu. Ve druhé polovině letošního roku se BMW Z4 představí v kombinaci s nejmodernějším typem pohonné jednotky: zcela nově vyvinutým dvoulitrovým motorem TwinPower Turbo s největším výkonem 176 kW/240 k. Ponese označení BMW Z4 sDrive28i.


p90072946zoom_400


Tento nový přeplňovaný motor s hliníkovým blokem se již představil v BMW X1 xDrive28i. Nový motor díky aplikaci technologie BMW TwinPower Turbo disponuje větším točivým momentem a nabízí lepší dynamiku než stávající atmosféricky plněný řadový šestiválec modelu BMW Z4 sDrive30i. To vše přitom při značně nižší spotřebě paliva a úrovni produkovaných emisí CO2. Konkrétní technické údaje budou zveřejněné přibližně v polovině roku.
Nový motor modelu BMW Z4 sDrive28i je vybaven technologií BMW TwinPower Turbo, která v tomto případě spojuje vysokotlaké přímé vstřikování benzinu High Precision Injection a současně přeplňování pomocí dvoukanálového turbodmychadla Twin-Scroll. Mezi další specifická technická řešení tohoto motoru patří dvojité variabilní časování ventilů Double-VANOS, stejně tak jako systém proměnného zdvihu sacích ventilů VALVETRONIC.
Martin Březina (20. 4. 2011)

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

chytrydopravce

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (21 hlasů)
  • ano (90 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz