Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

IVECO a Lannutti

Jedna z nejvýznamnějších evropských smluv v odvětví kamionové přepravy

Na tiskové konferenci Iveco, která se konala v polovině února v Arese v Itálii, byla podepsána významná dohoda mezi společností IVECO a Lannutti Group, která je italským lídrem v oblasti integrované logistiky. Tuto dohodu podepsali Pierre Lahutte, prezident značky Iveco a Valter Lannutti, prezident skupiny Lannutti Group.

ivecolannuttiarese_400
Pierre Lahutte (vlevo) a Valter Lannutti.

 
Podle dohody společnost Lannutti Group odebere 610 nových tahačů Iveco Stralis v různých modifikacích za účelem pokrytí stále rostoucích dopravních potřeb v široké oblasti logistiky, kde společnost působí. Všechny poskytnuté modely jsou vybaveny motory FPT Industrial od 460 do 480 koní.
Pierre Lahutte, prezident značky IVECO, prohlásil: „Velmi se těším z naší spolupráce se společností Lannutti. Je to jeden z nejvýznamnějších kontraktů v počtu 610 nových vozidel IVECO Stralis ve verzích XP a NP. V obou případech jde o výkonné modely zaměřené na snížení spotřeby paliva, jak v případě XP tak i u modelu NP, vozidlo na zemní plyn určené na dlouhé vzdálenosti až do 1500 km."
Slova předsedy logistické společnosti pana Valtera Lannutti: „Rozhodli jsme se pro obnovu vozového parku a pro značku IVECO ze dvou hlavních důvodů. Samotný výrobek a náš vztah vzájemné důvěry. Dobrý produkt je základem našeho podnikání a my jsme měli tu čest přímo testovat IVECO, jeho inovaci a kvalitu. Druhým důvodem je partnerství, které nás historicky pojí ke značce. Podpis dnešní dohody je výsledkem dlouhodobého vztahu. V IVECO jsme vždy našli ochotu najít optimální řešení pro naši společnost.

Verze modelů IVECO Stralis zahrnuty v kontraktu:

Nový IVECO Stralis XP model AS440S48TP Cursor 11 motor, 480 HP, kabina vybavená HI-WAY a všechny systémy navrženy pro maximální snížení spotřeby paliva
Nový IVECO Stralis XP AT440S46TP SL, vybavený motorem Cursor 11, 460 HP, v super lehkém provedení se zaměřením na zvýšení užitné hmotnosti

Nový IVECO Stralis AT440S46T / XP, vybavený motorem Cursor 11, 460 HP, verze tahače se třemi nápravami 6x2

Nový IVECO Stralis AS440S40TP NP (Natural Power), vybavený motorem Cursor 9, 400 HP, s dvojitou nádrží LNG schopen garantovat dojezd vozu až 1500 km

IVECO

IVECO je jednou ze značek CNH Industrial N. V., přední světové firmy v oblasti Capital Goods kótované na americké burze New York Stock Exchange (NYSE: CNHI) a na italské burze (MI: CNHI). Společnost IVECO vyrábí a prodává široký sortiment lehkých, středně těžkých a těžkých nákladních a užitkových vozidel a terénních nákladních automobilů.

Široká nabídka produktů této značky zahrnuje model Daily, vůz hmotnostního segmentu 3 - 7,2 tuny, řadu Eurocargo v segmentu 6 - 19 tun a řady Trakker (určenou pro náročné terénní podmínky) a Stralis, obě pro náklady nad 16 tun. Značka IVECO Astra navíc vyrábí terénní nákladní vozy, vozy s vyklápěcí korbou a kloubovým přívěsem a další speciální vozidla.

IVECO zaměstnává celosvětově téměř 21 000 pracovníků. Své výrobní závody má v 7 zemích Evropy, Asie, Afriky, Oceánie a Latinské Ameriky, odkud vyjíždějí vozidla s nejnovějšími technologiemi. Všude na světě, kde jsou v provozu vozidla IVECO, zaručuje technickou asistenci 4 200 prodejních a servisních středisek nacházejících se ve více než 160 zemích.

Více informací o společnosti IVECO najdete na: www.iveco.com
Více informací o společnosti CNH Industrial najdete na: www.cnhindustrial.com

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (30 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz