Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

VanStore značková centra společnosti Mercedes-Benz

V roce 2008 otevřela síť prodejců společnosti Mercedes-Benz v České Republice značková centra VanStore pro prodej použitých dodávek. Tato centra se nacházejí v Hradci Králové, Svitavách, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Liberci, Zlíně, Olomouci a Brně.
Každá pobočka poskytuje kvalifikované poradenství a komplexní služby dle vysokých standardů této značky. V české síti VanStore si můžete vybrat z více než 150 vozidel nejrůznějších kategorií, provedení a stáří. V celoevropské síti použitých užitkových vozů Mercedes-Benz Vám najdeme až 6000 vozů. Všechny dodávky z VanStore jsou pečlivě prověřeny servisním týmem Mercedes-Benz, který ručí za jejich výborný technický stav a bezpečnost. VanStore navíc poskytuje svým zákazníkům kompletní škálu značkových servisních služeb a 24hodinový servis.
Své zánovní vozy značí VanStore jako Used1. Jedná se o dodávky maximálně dva roky staré se servisní knížkou, které nemají najeto více než 70000 km. Na vozy Used1 se vztahuje 12-měsíční záruka. V současné době probíhá ve všech centrech VanStore  akce kde najdete vozy za velice výhodné ceny.
Při koupi vozu můžete využít výhodných finančních produktů a služeb, jako je finanční nebo operativní leasing, úvěr či zpětný odkup. Navíc leasingová společnost Mercedes-Benz Financial Services nabízí výhodné sazby pojištění, možnost splátek až na 84 měsíců, nulovou akontaci a nízké úrokové sazby. V rámci produktu Mercedes-Benz Autopojištění je možné sjednání výhodnho havarijního pojištění i bez využití finančních služeb.

 

VanStore

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

chytrydopravce

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (37 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz