Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

V nové hale se pomáhalo nadaci Truck HELP

V areálu bývalého lihovaru v Dolních Beřkovicích u Mělníka, kde sídlí společnost Nástavby - D.M.T.,  se ve čtvrtek  9. října odpoledne oslavovalo. Zdejší nástavbáři tu právě otevírali novou výrobní halu. Pěkný podzimní podvečer a pohostinnost pořadatelů sem nakonec přilákaly neuvěřitelných 652 hostů.  Slavnost, která se změnila v obrovskou párty, proběhla v příjemném a neformálním duchu. Jedním z vrcholů programu se stala dražba pronájmu soupravy, jejíž výtěžek byl věnován nadaci Truck HELP. Ta se hlavně stará o děti, jimž umřel některý z rodičů na silnici při výkonu povolání profesionálního řidiče.
Program akce byl připraven s velkou pečlivostí. S prvními návštěvníky se počítalo již krátce po obědě, začalo se již v 15:00, a poslední hosté se rozešli hodně pozdě, až v ranních hodinách následujícího dne.

Po celou dobu bylo postaráno o dobré jídlo a pití, hudební doprovod zajistil DJ Kaya ze Swamp Safari. V průběhu večera několikrát vystoupila bubenická skupina TAM TAM BATUCADA, která svým bubnováním otestovala akustiku v této 1 500 m2  veliké hale.
V 19 hodin se hala utišila a došlo k vyhlášení dražby pronájmu soupravy (tahač s návěsem Kögel Phoenixx M55) na jeden měsíc. Po několika napínavých momentech získala pronájem za celkovou sumu 100 000 Kč dopravní společnost Michálek Logistic s.r.o.. Výtěžek z této aukce byl na místě věnován nadaci Truck HELP.

 

 

DMT
 

DMTPo úspěšné aukci nastala důležitá chvíle večera - přestřižení pásky a s tím spojené oficiální otevření haly. S tímto momentem byly spojeny slavnostní proslovy vedení společnosti Nástavby - D.M.T., ke kterým patří majitel Pavel Kalčev, ředitel společnosti Tomáš Lavický a obchodní ředitel Martin Maršálek. Proslovem i samotným přestřižením byli pověřeni i významné osobnosti mimo firmu: senátor Parlamentu ČR a předseda senátního podvýboru pro dopravu Jiří Nedoma, starostka Dolních Beřkovic Danuše Smolová a herečka, zpěvačka a mediální partnerka D.M.T. paní Yvetta Blanarovičová.
Po skončení oficiálních formalit si hosté mohli vyslechnout vizi Yvetty Blanarovičové, která je zároveň zakladatelkou nadace La Sophia, neziskové organizace podporující hudebně nadané děti ze sociálně slabých rodin a dětských domovů.
Zábavný program byl korunován zlatým hřebem večera, Danielem Nekonečným a jeho Šumem svistu! Jeho skupině se velmi snadno podařilo rozvířit sál v rytmu samby a pomoci k uvolnění a dobré náladě.
Oblíbenou zábavou v rámci doprovodného programu se stal motorový člun na Labi, kterého využívali dospělí i děti. Děti se mohli pobavit na nafukovací skluzavce v designu sklápěcí nástavby či se zapojit do soutěže v malování. 
Úspěšným otevřením nové výrobní haly rozšířila společnost Nástavby - D.M.T. své kryté výrobní prostory na celkových 5 000 m2. Hala je vybavena mostovým jeřábem, montážní jámou a nonstop servisním místem pro opravy nástaveb a montáž příslušenství. Novinkou bude i lakovací box, o rozměrech 18 x 5 x 5 m, který v budoucnu rozšíří nabídku služeb zákazníkům.

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (23 hlasů)
  • ano (91 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz