Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Truckdriver Club

Společnost Renault Trucks ČR v rámci svých projektů péče o řidiče a jejich vzdělávání výrazně podporuje věrnostní program s názvem Truckdriver Club. Původně pod názvem Klub řidičů Renault Trucks  zahájil  Truckdriver Club svoji činnost 1. října 2007. V současnosti čítá přes 2 500 aktivních členů.  
Klub je zaměřený na řidiče značky Renault, jeho dílčím cílem je poskytovat řidičům informace o novinkách Renault Trucks, upevňovat jejich souznění se značkou, podporovat image Renault Trucks mezi řidiči a zákazníky, ale i motivovat zákazníky k návštěvě autorizovaných servisů. Klub byl v únoru 2009 přejmenován z Klubu řidičů Renault Trucks na Truckdriver Club, který  je jednotným názvem klubu pro řidiče nákladních vozidel Renault Trucks i v dalších evropských zemích. Došlo nejen ke změně názvu klubu, ale i grafického zpracování, které je v rámci Evropy postupně sjednocováno.
Truckdriver club přináší řidičům  celou řadu výhod:  Kromě pravidelné komunikace o dění ve společnosti  Renault Trucks obdrží každý člen uvítací balíček, nezbytné informace související s profesí řidiče  včetně výhod  u partnerů v podobě slevy na Truck magazín, multimediální vzdělávací tituly LANGMaster (CD a DVD) atd. V servisní síti Renault Trucks je věrnost řidičů oceňována dárky jako například u koncesionářů  Vega Trucks, GSC- Auto a GALIMPEX-S. Členové prostřednictvím Truckdriver Club sponzorují nadaci Truck Help, jejímž účelem  je pomoc dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod řidičů z povolání, což  umocňuje soudržnost zástupců této nelehké profese.   
Truckdriver Club nabízí mimo jiné i mnoho zajímavých aktivit. Každé dva měsíce se mohou členové klubu těšit na novou soutěž. Například v měsíci březnu byla zahájena zajímavá fotografická soutěž o ceny na téma „Vyfoť si svoji stopařku". Členskou základnu tvoří z největší části  řidiči z Prahy a okolí, Hradce Králové, Žiliny a Trnavy. 75%  členů je rekrutováno z koncesí v České republice a nechybí mezi nimi ani 21 žen - řidiček. Členství v klubu je bezplatné s dobou trvání vždy na jeden rok s opakovanou možností prodloužení. K registraci je pouze potřeba vyplnit přihlášku a odevzdat ji na jakémkoliv servisním místě Renault Trucks v ČR nebo na Slovensku.

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (37 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz