Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

TimoCom TRUCK & CARGO® – Lídr na evropském trhu!

Společnost TimoCom Soft- und Hardware GmbH koncipovala již od počátku svou burzu nákladů a volných vozů TimoCom TRUCK & CARGO®  v souladu s potřebami zákazníků. Na základě tohoto principu burza rychle předběhla jiné podobné systémy a stala se lídrem na celém evropském trhu! V České republice a na Slovensku získává tento výkonný pomocník neustále více zákazníků!

Pro mnoho českých dopravních společností je dnes nevyhnutelností využívat vhodné nástroje pro plánování přeprav. Drahé jízdy naprázdno nebo převisy nákladů znamenají nakonec likvidaci každého disponenta. TimoCom nabízí v tomto směru nejlepší řešení. Tato mezinárodní společnost dává k dispozici nástroj přepravnímu odvětví, který pomůže k optimálnímu využití kapacit vozového parku. Zároveň zamezí zbytečným jízdám bez vytížení! Proto se nelze divit, že Česká republika již léta patří k top desítce zemí s nejvyšším počtem zákazníků společnosti TimoCom.

To, že tento nástroj je u nás také ve velké oblibě, má několik důvodů: TimoCom TRUCK & CARGO® nabízí např. denně až 172 000 aktuálních nabídek nákladů a volných vozů z celé Evropy (mnohem více než všechny jiné burzy v Evropě!). Přitom se jedná o kvalitativně ověřené nabídky od cca 67 000 „čistých" evropských uživatelů. Jasně řečeno „Bezpečnost stojí u společnosti TimoCom na prvním místě". Černé ovce nemají na této burze šanci, což je pro firmy v dopravě významnou předností! Kromě toho Online-verze programu nabízí svým členům s rozsáhlou servisní nabídkou i řadu nových technických „vylepšení". Díky tomu členové burzy dosáhnou  ještě rychlejšího a optimálnějšího využití svých kapacit.

Nejnovější „highlight" společnosti je TC Profile®, kvalitativně ověřený registr kontaktů v TimoCom TRUCK & CARGO®! V tomto seznamu zvaném „bílá listina" mají uživatelé možnost navázat během několika sekund nové a bezpečné obchodní kontakty s ověřenými přepravními, spedičními a logistickými firmami z celé Evropy!

Dnes tvoří TimoCom v České republice neodmyslitelnou součást dění v rámci přepravního odvětví. Jelikož se Evropa neustále sbližuje, sílí nadále i intenzita přeprav. Tím stoupá i význam moderních přepravních technologií. S odpovídajícím sebevědomím a optimismem vzhlíží TimoCom ke své budoucnosti. Inovativní burzy nákladů a volných vozů, jako je TimoCom TRUCK & CARGO®, přispívají totiž již dnes rozhodujícím způsobem k rychlé, snadné a především hospodárné realizaci přeprav!  To je dnes pro disponenty nejdůležitější rozhodující aspekt.

Bližší informace k programu naleznete na http://www.timocom.cz/  nebo navštivte nás přímo  na veletrhu Autotec v Brně v termínu  4.- 8. 6.2008.

 

 

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (23 hlasů)
  • ano (91 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz