Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Shell věrným zákazníkům

Společnost Shell Czech Republic a.s. opět startuje oblíbenou kampaň, v průběhu níž nabízí zákazníkům zapojeným do věrnostního programu SMART přímou slevu na ceně paliva. V období od  19. ledna do 29. března 2009 mohou členové věrnostního programu znovu měnit nasbírané SMART body za slevu 2 korun na každý litr natankovaných paliv Shell.
Od 19. ledna do 29. března 2009 mohou loajální řidiči získat slevu 2 Kč z ceny každého natankovaného litru jakéhokoli paliva Shell výměnou za 8 SMART bodů. Slevu je možné uplatnit pouze na celý objem natankovaných litrů, přičemž zákazníci stále sbírají SMART body za právě natankované litry.
„Naši zákazníci tento bonus, který jim v rámci věrnostního programu opět nabízíme, velmi oceňují," řekl Dušan Nedorost, ředitel čerpacích stanic Shell v České republice. „Protože byl zájem zákazníků o slevu na paliva Shell výměnou za SMART body v předchozích letech velký, rozhodli jsme tuto akci řidičům nabídnout znovu a za stejných podmínek jako vloni. Při uplatnění slevy mohou zákazníci tankující u Shellu výrazně ušetřit nebo se přesvědčit o kvalitách našich prémiových paliv za cenu srovnatelnou s běžnými palivy," dodal.
Vedle úspory na kvalitním palivu nabízí Shell svým věrným zákazníkům možnosti, jak sbírat SMART body rychleji. Extra SMART body motoristé získají, pokud přijedou natankovat na čerpací stanici Shell v neděli. Při nákupu diferencovaných paliv jim na SMART účtu přibude dvojnásobný počet bodů (4 body za každý litr paliva Shell V-Power a Shell V-Power Diesel a 6 bodů za každý litr Shell V-Power Racing). Bonusové SMART body rozdává Shell také za nákup vybraných produktů v prodejnách Select na svých čerpacích stanicích.

 

Smart Karta

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (30 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz