Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Poptávka po gigantických pneumatikách roste

Bridgestone vyvíjí a vyrábí pneumatiky OTR (Off-The-Road) již více než 70 let. Během této doby si společnost vybudovala vedoucí pozici na trhu a v současnosti dodává kompletní řadu produktů a služeb v segmentu OTR pro zákazníky z odvětví těžby, stavebnictví, údržby dálnic a překládky zboží v přístavech po celém světě. Moderní specializovaný software umožňuje vyvíjet pneumatiky odlišným způsobem. Simulace chování pneumatiky v různých situacích umožňují vyrábět extrémně odolné pneumatiky. Bridgestone zároveň pokračoval ve výzkumu pneumatik na molekulární úrovni, jímž se podařilo optimalizovat směšovací poměry a reakci mezi uhlíkem, silikou a kaučukem. Tyto vědecké poznatky úspěšně prodloužily životnost běhounu terénních pneumatik OTR.
Pneumatiky Bridgestone OTR jsou vyráběny v japonských závodech Šimonoseki (Hofu) a Kitakjúšú. Rostoucí globální průmyslová výroba, zejména v uplynulých letech v Asii, vedla ke zvýšené poptávce po těžených nerostech s následným nárůstem poptávky po důlních vozidlech. Došlo k velkému rozšíření mimořádně velkých těžkých nákladních vozidel s celkovou hmotností až 400 tun. Závod Kitakjúšú, otevřený v roce 2009, byl postaven v reakci na tuto rostoucí globální poptávku po velkých a mimořádně velkých pneumatikách OTR. Podobně přispěje i v současnosti budovaný nový závod v Aiken County (Jižní Karolína, USA).

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

chytrydopravce

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (21 hlasů)
  • ano (90 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz