Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Páteční zákazy jízd

V současné době je v parlamentu poslanecký návrh poslankyně SZ Jakubkové o víkendových zákazech vozidel nad 7,5 t., který svým rozsahem jde ještě za záměry vyhlašované ministrem Bursíkem. Je možné, že bude projednáván dříve, než dojde k sepsání paragrafového znění vládního návrhu, a byť pravděpodobně nebude v tak vyhrocené podobě přijat, poslouží jako nosič změn, které nějak zákazy ovlivní. I z tohoto důvodu stále pokračují aktivity Sdružení ve vztahu zavedení zákazu jízdy v pátek odpoledne. Probíhají jednání s českým politiky a jednotlivými poslanci ze všech politických stran, a to přímo v jejich volebních obvodech. Jejich obsahem je vysvětlování našich argumentů a důvodů, proč nesouhlasíme s takovým omezením.
Dále ČESMAD BOHEMIA hledá podporu i v okolních státech a v Bruselu. Oslovili jsme ministry dopravy sousedních států a Maďarska a pokusili se jim vysvětlit, jaké dopady může zákaz jízdy v pátek mít na dopravce. Upozornili jsme je na nedostatek parkovacích míst na české silniční síti a před hraničními přechody. Obdobně jsme se spojili s partnerskými svazy v těchto státech a i je jsme požádali, aby intervenovaly u svých národních orgánů a případně i v Bruselu proti zavedení omezení na českých silnicích. Partnerská sdružení na naše doporučení poslala protestní dopisy i české vládě.

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (37 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz