Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

OMV EuroTruck v České republice

Cílem OMV, přední ropné a plynárenské skupiny ve střední Evropě, je stát se jedním z předních partnerů přepravců v rostoucím podnikatelském segmentu komerční automobilové dopravy. Síť čerpacích stanic pod obchodní značkou OMV EuroTruck - zavedenou v Rakousku v roce 2007 - se nyní rozšiřuje do České republiky a nabízí přepravcům 24 hodin denně sedm dní v týdnu vysoce kvalitní produkty.

OMV ve spolupráci s českým vydavatelem flotilové karty EUROWAG, společnosti W.A.G., uvedla do provozu EuroTruck stanice v Modleticích, Rozvadově a Chebu. Celá síť tak v současnosti nabídne 15 míst OMV EuroTruck a bude do roku 2011 rozšířena na 45 čerpacích stanic podél hlavních středoevropských dopravních cest. Jelikož balíček produktů a služeb OMV EuroTruck nabízí navíc rozšířené služby dopravního průmyslu, včetně vrácení DPH, odtahové služby a online správu karet, zákazníci profitují ze zjednodušené administrativy a mohou optimalizovat náklady.  
"S OMV EuroTruck poskytujeme přepravcům podporu rozšířených a bezproblémových kompletních služeb - takže se mohou plně věnovat svému hlavnímu předmětu podnikání. Naším úkolem je udržet je na cestě," řekl Steen Frederiksen, Head of OMV´s Commercial Road Transport Business, při oficiálním otevření stanice OMV EuroTruck v Modleticích.
Co se týče těchto tří čerpacích stanic OMV EuroTruck v České republice, OMV spolupracuje s českým vydavatelem flotilových karet EUROWAG. Nové stanice pracují v rámci truckparků EUROWAG. „EUROWAG je průkopníkem v provozování služeb pro nákladní vozidla v České republice a my s takovým profesionálním a zkušeným partnerem v České republice rádi spolupracujeme," objasňuje partnerství David Procházka, OMV Sales Manager Commercial Road Transport pro Českou republiku, Maďarsko a Slovensko.
Martin Vohánka, předseda představenstva  W.A.G.minerální paliva, a.s., řekl: „Partnerství s OMV umožňuje W.A.G. profitovat ze spolupráce s  OMV jako přední ropné a plynárenské skupiny v Evropě a získat tak více  zákazníků ze zemí kde EUROWAG neoperuje"
Zákazníci platí na čerpacích stanicích OMV EuroTruck bezhotovostně. Platí se kartou OMV EuroTruck. Zákazníci mohou používat karty po celé síti čerpacích stanic OMV a na více než 400 stanicích Routex4Truck ve 30 evropských zemích. Touto kartou se mohou rovněž hradit dálniční a silniční poplatky.
OMV EuroTruck poskytuje dopravnímu průmyslu navíc jako balíček „kompletních služeb" zredukovanou administrativu, a proto mu umožňuje podnikat efektivně z hlediska nákladů:
"Online služby vozového parku" je nástroj pro optimalizaci řízení vozových parků. Zákazník může řídit prováděné transakce centrálně kartou čerpací stanice. Aby zákazník snížil administrativní síly, obdrží sběrnou fakturu s přehledným seznamem všech jednotlivých transakcí. OMV také vyřizuje pro zákazníka na požádání časově náročné vracení specifických DPH země na palivo a služby. Na jaře 2009 bude zaveden vyhledávač tras. Přepravci budou potom schopni sladit své trasy s aktuálními cenami čerpacích stanic a jejich příslušnými podmínkami.

 

OMV

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (37 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz