Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Nová verze databáze TRANS je už k dispozici

Nová verze databáze TRANS je už k dispozici

Na straně http://www.trans.eu/ si můžete stáhnout novou verzi programu pro obsluhu databáze TRANS. Najdete ji v záložce Registrace a stažení.
Nová aplikace je obohacena o několik funkcí, které uživatelům databáze TRANS usnadní každodenní práci.
 
Jedním z nejdůležitějších řešení této verze je funkce „Přeložené výrazy".
Jedná se o obrovské usnadnění pro uživatele, kteří chtějí spolupracovat se zahraničními kontrahenty bez nutné znalosti cizího jazyka.
Tato funkce usnadňuje komunikaci mezi kontrahenty pomocí nejdůležitějších výrazů (pozdrav, dotaz ohledně podrobností o nákladu nebo přepravě, ceně, atd.).
Stačí si vybrat konkrétní otázku nebo výraz a program si ho sám přeloží do jazkyka partnera.

Další vylepšení představuje Monitoring nabídek. Zadáním této funkce je usnadnění práce v databázi. Od této chvíle uživatel nemusí sám prohledávat více jak 40 každodenních nabídek. Systém to provede za něj. Po ustálení zvolených parametrů program sám informuje uživatele ve chvíli, kdy se v databázi objeví odpovídající nabídka.

Zanedlouho se chystáme zavést také Systém hodnocení věrohodnosti. V 6-stupňové škále (od „velmi vysoká věrohodnost" do „velmi nízká věrohodnost") bude možné ověřit zvolenou firmu.
Algoritmus výpočtu těchto informací využívá model spočívající především ve využití údajů získaných od profesionálních firem, které se zabývají analýzou a vytvářením reportů týkajících se platební schopnosti. Zavedení plánujeme už za několik týdnů.

Zvýšila se také rychlost stahování nových zpráv v databázi, byla zavedena možnost automatického doplňování kontaktů z vlastní firmy, byla zavedena možnost vyhledávání nabídek na základě geolokalizace (údaje GIS) a další.

Kromě viditelných změn došlo rovněž k technickému vylepšení, díky kterému program získal větší stabilitu a spolehlivost.

Zveme Vás ke stažení programu!

--------------------------------------------------------------------------------------------

Evropská dopravní databáze TRANS (http://www.trans.eu/) vznikla v roce 2004. Jedná se o největší platformu výměny informací o nákladech a přepravních prostorech v středovýchodní Evropě a 3. největší dopravní databázi v západní Evropě. V současnosti působí v 33 evropských zemích. Databázi využívá více jak 50.000 firem z celé Evropy. Každý den je v databázi TRANS k dispozici téměř 40.000 aktuálních nabídek volných nákladů a vozidel. Klienty Logintransu jsou přepravci, spediční firmy, výrobní a obchodní společnosti.

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

chytrydopravce

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (23 hlasů)
  • ano (91 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz