Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Nová řada nákladních pneumatik Sava

Společnost Sava, přední jihoevropský výrobce pneumatik, představuje novou řadu pneumatik v rozměru 17,5" určenou pro nákladní vozidla operující v regionální dopravě. Řada zahrnuje tři modely pneumatik, všechny jsou prořezávatelné a protektorovatelné.

Avant 4
Dezén běhounu nákladní pneumatiky Sava Avant 4, která je určená k používání na řízené nápravě, má tři dvojitá žebra zajišťující vyvážené rozložení tlaku a nízké a rovnoměrné opotřebení. Vysoká hustota lamel zaručuje dobré brzdění na mokru a díky speciální konstrukci kostry se pneumatika při jízdě méně zahřívá, což napomáhá k její lepší odolnosti.
K dalším charakteristickým vlastnostem a výhodám pneumatiky Avant 4 patří vysoké množství odolné gumy zvyšující kilometrový proběh, pevná ramenní žebra zajišťující dobré jízdní vlastnosti a boční stabilitu a široká lamelová zóna pro vysoký kilometrový proběh a také vynikající záběr i brzdění. Hlučnost se drží nízko díky střídavým dezénovým blokům a prvky zabraňující pronikání kamínků zajišťují vysokou odolnost pneumatiky. Pneumatika Avant 4 je dostupná v těchto rozměrech:
205/75 R 17.5 124/122 M
215/75 R 17.5 126/124 M
225/75 R 17.5 129/127 M
235/75 R 17.5 132/130 M


Orjak 4
Pneumatika Orjak 4 určená na poháněnou nápravu má specifický dezén běhounu se speciálními bloky, díky nimž pneumatika poskytuje dobrý záběr a brzdění na mokru. Tento široký běhoun má otevřený dezén, který umožňuje lepší záběr a poskytuje delší kilometrový proběh. Také pneumatika Orjak 4 má konstrukci kostry, která pomáhá omezit zahřívání při jízdě, pneumatika je tudíž také dostatečně odolná. Pneumatika má navíc pětižebrové propojené pevné dezénové bloky, které přinášejí rovnoměrné opotřebení, dobrou odolnost proti poškození a stabilitu zadní nápravy napomáhající k lepším jízdním vlastnostem. Počítačově optimalizovaný tvar bloků zajišťuje nízkou hlučnost, rovnoměrné opotřebení a dobrý záběr. K dalším přínosům této novinky patří snížený valivý odpor a nízká hlučnost ve srovnání s její předchůdkyní, pneumatikou Orjak 3. Pneumatika Orjak 4 je dostupná v těchto rozměrech:
205/75 R 17.5 124/122 M
215/75 R 17.5 126/124 M
225/75 R 17.5 129/127 M
235/75 R 17.5 132/130 M

Cargo 4

Cargo 4 je pneumatika určená na všechny typy návěsů a přívěsů, včetně verzí s nízkým podvozkem. Má optimalizovaný dezén běhounu s hustými středovými žebry, které zvyšují kilometrový proběh a poskytují vozidlu dobrou stabilitu. Nízký valivý odpor napomáhá k nižší spotřebě pohonných hmot. Nová konstrukce kostry, stejně jako u ostatních nových pneumatik společnosti Sava, přispívá k nižšímu zahřívání pneumatiky a lepší odolnosti.
Tvar dutiny zaručuje rovnoměrné opotřebení díky optimálnímu rozložení kontaktního tlaku. Hluboké dezénové lamely ve středové zóně a lamely na okrajích žeber navíc ještě více snižují nerovnoměrné opotřebení a zlepšují výkon za mokra. Geometrie drážek je navržená tak, aby snižovaly ulpívání kamínků. Pneumatika Cargo 4 je dostupná v těchto rozměrech:
215/75 R 17.5 135/133 J
235/75 R 17.5 143/141 J

Martin Březina, TRUCK magazín

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

chytrydopravce

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (21 hlasů)
  • ano (90 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz