Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Mechanik roku 2008

Ve dnech 10. a 11. prosince 2008 proběhlo v brněnské koncesi Lancar finále druhého ročníku soutěže  „Mechanik roku",   které se zúčastnilo 17 nejlepších mechaniků autorizovaných servisů  Renault Trucks z České republiky a Slovenska.  Všichni soutěžící  vynikali mimořádnými schopnostmi, vědomostmi a dovednostmi a výtečně reprezentovali své servisy! Srovnání sil proběhlo v několika disciplínách, které měly ukázat profesionalitu mechaniků  české a slovenské servisní sítě Renault Trucks. 

 Mechanik roku 2008 


Disciplíny: Hledání závady, Praktická operace, Teoretický test, Elektronické opravárenské příručky a dokumentace.
Soutěžící  museli odhalit závady na pneumatickém okruhu vozidla při využití jak jejich znalostí, tak i zdravého selského rozumu. Nelehkou zkouškou byla například  montáž  nového brzdového obložení parkovací brzdy (až po namontování kol a seřízení), kdy soutěžící předvedli svoji schopnost respektovat stanovené postupy. Další disciplínou byla teoretická část zahrnující 60 otázek týkajících  se všech součástí vozidla. Soutěžící tak využili své znalosti ze servisů, školení Renault Trucks, ale také ze svých učňovských let. Výsledky byly mimořádně vyrovnané! Cílem poslední disciplíny, jak již její název napovídal: Elektronické opravárenské příručky a dokumentace, bylo zjistit schopnost soutěžících používat moderní přístupy.

V soutěži nejlépe uspěli mechanici:
1. Ľubo Karabinoš z koncese Doprava a Mechanizácia Prešov
2. Tomáš Smetana z koncese RS Trucks  z Ostravy
3. Pavel Blábolil z koncese Galimpex Vestec

V červnu 2009 nás budou  pánové Karabinoš a Smetana reprezentovat v celoevropském finále soutěže v Lyonu. Cílem těchto soutěží jak na úrovni celoevropské, tak lokální je stále zvyšovat úroveň a kvalitu služeb a tím i pěstovat v zaměstnancích autorizovaných servisů patřičnou hrdost na značku Renault Trucks. „Soutěž Mechanik roku 2008 jasně ukázala vysokou odbornost mechaniků autorizovaných servisů Renault Trucks v ČR i na Slovensku, jejich profesionalitu i efektivitu našeho systému průběžného vzdělávání," řekl Dušan Janda, ředitel poprodejních služeb Renault Trucks ČR. „Renault Trucks zde potvrzuje svou strategii, neboť z vysoké kvality servisních a dalších poprodejních služeb přímo těží náš zákazník."

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

chytrydopravce

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (37 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz