Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Geniální posuvný podvozek

Přeprava kontejnerů znamená pro dopravce letité řešení problémů. Zejména kvůli různým délkám kontejnerů a právním předpisům při jejich přepravě. Buď musí mít dopravce ve své flotile podvozky různé délky, nebo si může pořídit geniální posuvné šasi S.CF 40" od společnosti Schmitz Cargobull.
Tento výjimečný posuvný mechanismus byl kompletně přepracován a lze na něm přepravovat všechny standardní kontejnery 20" až 40". Další výhodou je, že i při větší výšce kontejneru lze podvozek nastavit tak, aby splňoval celkovou výšku čtyři metry převáženého nákladu. Fyzikální zákony stanoví jasný požadavek pro bezpečnou dopravu kontejnerů tak, že alespoň 25 procent z hmotnosti vozidla musí být na hnací nápravě, aby měla souprava dostatečnou trakci a dobrou ovladatelnost. Nový S.CF 40" tento požadavek s posuvným podvozkem snadno splňuje. Dalším chytrým řešením je posuvný podvozek se dvěma různými rozvory. Pro nakládání a vykládání lze rozvor poloautomaticky jednoduše zkrátit. To znamená, že podvozek je nastaven tak, aby zadní část kontejneru byla v jedné rovině s rampou. Když doprava pokračuje, rozvor se opět zvýší. Kontejner je umístěn uprostřed a zatížení náprav je ideálně rozděleno. Obsluha je díky komfortnímu ovládání velmi jednoduchá a chybovat u nastavení dvou pozici rozvoru je prakticky nemožné. To šetří čas a peníze řidičům, dopravním společnostem i nájemcům. Navíc Schmitz Cargobull jako rozšíření produktového portfolia nabízí další verzi S.CF s posuvným podvozkem, která může přepravovat téměř všechny typy kontejnerů od 20" do 45".

schmitz_1_400

schmitz_2_400

Martin Březina, Truck magazín

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (30 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz