Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

EASTLOG 2009 – logistická událost roku!

Dvanáctý ročník středoevropského kongresu logistiky a dopravy EASTLOG 2009, který se uskuteční ve dnech 27. až 29. května 2009 v TOP Hotelu Praha, je již ve finální fázi příprav. Letošní EASTLOG bude vycházet z osvědčeného konceptu minulého ročníku. Konferenční program pak bude přizpůsoben aktuální hospodářské situaci, která velkou měrou ovlivňuje celý logistický segment.

 

 

Podle očekávání organizátora, společnosti ATOZ EVENT, s. r. o., EASTLOG letos přivítá kolem 1200 logistických profesionálů z různých sektorů průmyslu a obchodu z regionu celé střední Evropy. Hlavními body konferenčního programu budou témata týkající se současné hospodářské krize s jejími dopady na logistiku a dopravu v regionu střední Evropy. „Současná ekonomická krize postihla velmi silně celý logistický obor. Chceme proto přizpůsobit témata konferenčního programu této realitě. Naším cílem je rozebrat momentální situaci a naznačit cesty možného vývoje. Jednoznačně můžeme říci, že nejvyhledávanějšími tématy budou ta, která se zaměří na zvyšování efektivity a optimalizaci procesů, proto jim chceme věnovat větší prostor," odpověděl na otázku, co lze letos od EASTLOGu očekávat, Petr Hulec, project manager kongresu.

KONCEPT BUSINESS ARENY
Centrálním místem kongresu EASTLOG bude opět tzv. Business Arena s prezentacemi 50 významných firem z oblasti dodavatelů a poskytovatelů logistických služeb, produktů a technologií. Je to především ideální místo pro obchod mezi firmami poskytujícími a využívajícími logistické služby na středoevropském trhu. Na účastníky čeká v Business Areně bohatý doprovodný program: Regionální dny (logistické ambasády Polska, Maďarska, Rumunska a Slovenska, kde bude možné získat přínosné informace o trzích těchto států a důležité kontakty s významnými logistickými odborníky těchto zemí) nebo Firemní akce a semináře (přehlídka nových služeb, produktů a řešení v režii konkrétních firem).

 

 

KONFERENCE JAKO PROSTOR PRO ANALÝZU DOPADŮ SOUČASNÉ KRIZE
Kongres EASTLOG dále připravil dvoudenní konferenční program, který svými přednáškami bude reagovat na nejen současnou hospodářskou krizi s jejími dopady na logistiku a dopravu, ale představí i úspěšné projekty na evropské úrovni. Konference EASTLOG přinesou 14 prezentací, panelových diskusí a případových studií z České republiky i ze zahraničí. K tématům konferencí budou patřit např. analýza současné hospodářské situace, Setkání dopravy ve spolupráci s ČESMAD BOHEMIA a SSL, logistika internetových obchodů Mironet.cz a Astratex.cz, management firem v období krize, plány agentury CzechInvest na podporu logistického segmentu, případová studie automatizovaného centrálního skladu výrobního závodu Mercedes Benz Werk Berlin, představení logistiky v regionu střední Evropy (Polsko, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko), sdružená regionální distribuce do maloobchodu (případová studie GlaxoSmithKline a FM Logistic France), současný stav realitního trhu ve střední Evropě a vyhlášení soutěže Cena nájemců - nejlepší logistický park roku. Výsledky soutěže budou vyhlášeny na základě průzkumu společnosti STEM/MARK, která provede sběr informací mezi nájemci jednotlivých přihlášených logistických parků. Získané informace budou též podkladem pro panelovou diskusi v rámci realitního bloku.
Mezi přednášejícími se objeví například Petr Duchoň, poslanec Evropského parlamentu, Martin Špryňar, generální tajemník ČESMAD BOHEMIA, Jan Ekl, výkonný ředitel SSL, Jaroslav Hanák, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, Ferdinand Hlobil, partner společnosti Cushman & Wakefield, Oliver Merkel, managing director, CEVA Logistics Slovakia, Pierre Kernevez, supply chain director GlaxoSmithKline France, Stephane Rauber, international development director FM Logistic Group, a další.

LOGISTICS HR FORUM, LOGISTICKÝ BUSINESS MIXER
Logistics HR Forum
nabídne prostor pro diskusi o lidských zdrojích v logistice. Přivítá diskusní fórum pro HR a liniové manažery, semináře pro studenty SŠ a VŠ/VOŠ a v neposlední řadě Trh pracovních příležitostí, jehož hlavním cílem je zprostředkovat setkání logistických společností se studenty a zástupci škol.
X. Logistický Business Mixer se uskuteční v Mercedes Foru Praha a poskytne jedinečné místo pro networking s přibližně 350 logistickými profesionály v neformální atmosféře večera plného zábavy, dobré nálady, her a soutěží. 

NÁVŠTĚVA LOGISTICKÝCH CENTER, SETKÁNÍ DOPRAVY
Návštěva logistických center
nabídne v letošním roce tři návštěvní okruhy. V prvním okruhu je připravena prohlídka závodu JTEKT Automotive Czech a CTP Parku v Plzni. Druhý okruh představí provoz interní logistiky automobilového závodu TPCA v Kolíně provozovaného společností NYK a rovněž návštěvu výrobního závodu TPCA. Třetí okruh zamíří do Krupky, kde bude připravena návštěva závodu Knauf Insulation a Toyota Parts Center - distribučního centra náhradních dílů vozů Toyota a Lexus.
Setkání dopravy, které ATOZ Event připravuje opět ve spolupráci se sdružením ČESMAD BOHEMIA a Svazem spedice a logistiky, bude letos součástí hlavního konferenčního programu. Rozebereme dopravní témata, tentokrát spojená s českým předsednictvím EU. Zazní tu informace k dopravním balíčkům, směrnicím a dalším vyhláškám, které se na půdě Evropského parlamentu připravují. Ve druhém bloku Setkání dopravy, které bude pod záštitou SSL, nebudou chybět analýzy a předpovědi, různé přístupy ke krizi, změny strategie a komunikace a samozřejmě zkušenosti různých společností z dopravního oboru v rámci Evropy.

Zlatými partnery kongresu EASTLOG 2009 se staly společnosti Toyota Material Handling CZ a CTP Invest, stříbrnými partnery jsou T-mobile, Cushman & Wakefield, Navisys, ČD Cargo, DHS, Editel, Pinnacle, Telefónica O2 Czech Republic a  Schoeller Arca Systems.

Veškeré informace ke kongresu EASTLOG naleznete na nových stránkách www.eastlog.biz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
ATOZ EVENT, s. r. o.
Petr Hulec, project manager
Mobil: +420 605 296 738
petr.hulec@atoz.cz
http://www.eastlog.biz/

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

chytrydopravce

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (30 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz