Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Continental rozšiřuje výrobu v Evropě

 

Jako další krok investičního programu divize pneumatik rozšíří Continental roční výrobní kapacitu svého závodu na výrobu pneumatik pro nákladní vozidla a autobusy v Púchově (Slovensko) ze současných 2,6 milionu na více než tři miliony pneumatik. Společnost Continental přitom do tohoto závodu investuje v příštích letech zhruba 100 milionů eur.

03_conti_cityplus_ha3_label_400

„I přes momentálně složitou hospodářskou situaci v Evropě očekáváme ve střednědobém horizontu výrazný růst poptávky v našem sektoru pneumatik pro užitková vozidla," vysvětluje Dr. Andreas Esser, ředitel Business Unit Commercial Vehicle Tires společnosti Continental. „V expandujících trzích ve východní Evropě, na Blízkém východě a v Africe spatřujeme v nadcházejících letech další potenciál. Abychom dokázali tuto rostoucí poptávku v blízké budoucnosti uspokojit, je nezbytné dále rozšířit a optimalizovat naše největší výrobní zařízení v EMEA," dodává. V největším evropském závodě Continental na pneumatiky pro nákladní vozidla a autobusy se vedle zvyšování výrobní kapacity také ve velké míře modernizují stroje a infrastruktura, aby byla zaručena maximální účinnost výroby. „Neustále optimalizujeme naše procesy a výrobní technologie s cílem udržovat náskok před našimi konkurenty a nabízet našim zákazníkům ty nejlepší výrobky. Púchov bude navíc jako první závod vyrábět naše nové pneumatiky pro autobusy 3. generace. Díky této investici se dokážeme rychle a pružně přizpůsobit potřebám trhu," vysvětluje Thierry Wipff, ředitel výroby pneumatik pro užitková vozidla společnosti Continental.

Martin Březina, TRUCK magazín

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (21 hlasů)
  • ano (90 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz