Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

C.S.CARGO si vybraly světové giganty

Světový leader Heineken a světový retailový gigant Tesco si za svého dopravce vybrali skupinu C.S.CARGO Společnost zvítězila nad konkurencí především díky poskytovanému servisu, logistickému know-how a efektivitě nákladů.
Heineken je třetí největší pivovarnická skupina na světě a evropská jednička mezi výrobci piva. C.S.CARGO nově zajišťuje přepravu pro pivovary v Brně, Krušovicích a Velkém Březně. Dosavadní velké množství malých dopravců tak Heineken redukoval na dva velké, z nichž C.S.CARGO má 50% podíl z celkového objemu, a tři malé dopravce. Hlavním důvodem tohoto rozhodnutí bylo především zefektivnění nákladů a sjednocení provozu na jednotlivých pivovarech. Skupina Heineken se v současnosti zaměřuje na optimalizaci přeprav, maximální využívání tonáže vozidel, nakládek a skládek v časových oknech, optimalizaci procesů a včasné přebírání i odevzdávání dokladů. Do budoucna bude spolupracovat v oblasti přeprav s dopadem na životní prostředí, což znamená maximální využívání vozidel Euro 5+ u všech přeprav.
Společnost Tesco si vybrala svého dopravce jakožto strategického partnera pro sekundární distribuci. C.S. CARGO zajišťuje přepravu všech druhů chlazených i nechlazených potravin a spotřebního zboží. Navíc se dopravce stal významným článkem nového projektu Praha Hub, jehož podstatou je přeprava zboží ze skladu v Praze do Maďarska a na Slovensko pro klíčového zákazníka Procter & Gamble. Z hlediska objemu se jedná o přepravu 6 - 20 naložených vozidel denně na jednu destinaci.

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

chytrydopravce

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (21 hlasů)
  • ano (90 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz