Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

BlueTrucks outsourcuje péči o pneumatiky

Především úspory plynoucí ze sjednocení systému, nižší spotřeba paliva díky komplexní péči o pneumatiky a servisní služby zajištěné ve všech zemích Evropy jsou hlavními důvody účasti společnosti BlueTrucks na pilotním projektu předního výrobce pneumatik Bridgestone. Průběžný odborný servis pneumatik má nejen pozitivní vliv na ekonomiku provozu vozidel, ale také na ekologii a zvýšení bezpečnosti na silnicích. Dceřiná firma Čechofrachtu byla do projektu přizvána nejen z důvodu zkušeností s pneumatikami od známého producenta, ale také pro dobré renomé firmy v oboru.
Vzhledem k neustálému vývoji trhu a zvyšování konkurenčního prostředí roste potřeba dopravců soustředit se především na hlavní předmět svého podnikání. Nasnadě je tedy efektivní outsourcing podpůrných služeb, mezi které patří i péče o pneumatiky. Výhody plynoucí ze spolupráce se dají shrnout do dvou hlavních bodů: snížení nákladů a vyšší bezpečnost. Ke snižování nákladů dochází hned v několika oblastech vycházejících z vhodného výběru pneumatik. Následná optimální údržba pak zásadně přispívá k prodloužení jejich životnosti a tím i k úspoře pořizovacích nákladů na nové pneu. „Správná péče o pneumatiky také snižuje spotřebu paliva, která představuje jednu z hlavních položek nákladů na provoz celého autoparku. Správně udržovaná pneumatika dokáže snížit spotřebu paliva až o 8 procent," vypočítává možnosti ředitel společnosti BlueTrucks Radek Holub.

 

Blue Trucks

 

Pilotní projekt obou společností tedy zahrnuje kompletní služby tyre managementu počínaje poradenstvím, dodávkou nových i protektorovaných pneumatik a celkovou správou pneumatik konče. Ta obsahuje také kompletní monitoring, pravidelná měření, huštění, kontroly stavu či záměny pozic pneumatik až po jejich konečnou likvidaci. Tyto služby jsou zajištěny pomocí sítě smluvních partnerských pneuservisů Truck Point. To vše je doplněno havarijním servisem v případě defektu či jiného poškození pneumatik, a to nejen v rámci České republiky, ale napříč celou Evropou.

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (37 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz