Návrat na hlavní stránku

Hledej v katalogu firem:

NADACE
 

Avia získala zakázku pro slovenské vnitro

Společnost Avia sídlící v pražských Letňanech dokázala získat v době finanční krize lukrativní vládní zakázku na Slovensku. Uzavřela smlouvu na dodání lehkých nákladních automobilů s Ministerstvem vnitra Slovenské republiky, která výrazným způsobem přispěje ke stabilizaci a upevnění pozice firmy v automobilovém průmyslu.
„Pro Avii je to prestižní záležitost a možnost budovat si i přes nynější složitou situaci stále silnější pozici na Slovensku a v dalších zemích, které jsou pro nás z hlediska exportu stěžejní," netají spokojenost s uzavřením kontraktu šéf letňanské automobilky Markus Pauels. Pro Avii je to po delší době velká zakázka do státní správy, dosud se s nákladními automobily střední třídy orientovala spíše na spediční firmy a živnostníky. Slovenský automobilový trh je podle šéfa společnosti pro Avii prioritní, před dvěma lety firma zřídila oficiální zastoupení značky v Bratislavě a do konce minulého roku zde výrazně zvyšovala prodej. Hlavními odbytišti automobilky jsou trhy střední a východní Evropy, na které připadají více jak dvě třetiny prodeje a zbytek tvoří vyspělé trhy Evropské unie. Vedle tradičních dodávek do Maďarska, Anglie, Irska, Španělska a na Slovensko plánuje Avia do budoucna vstoupit také na ukrajinský a ruský trh.

 

Logo Avia

vrátit se zpět
Info

Svět aut

HCS

recavia

Anketa

Měla podle vás kampaň Ministerstva vnitra „Nemyslíš? Zaplatíš!“ pozitivní dopad?

  • ne (37 hlasů)
  • ano (93 hlasů)

Ke stažení

Top partneři

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
maloobchodní prodej vozidel společnosto Mercedes-Benz

TOPlist

Truck Servis

Prodej krátkodobě použité nákladní techniky.

více informací
 

Databanka nákladů

Logistický systém společnosti TIMOCOM, kde nacházejí dopravní firmy přepravní zakázky z celé Evropy od prověřených zasilatelů z řad výrobních a obchodních společností

více informací
 

Prodej Pneu online

Velký výběr pneumatik z renomovaného internetového obchodu.

více informací
 

Truck seznamka

Najděte si svého ideálního partnera

více informací
 

Volná pracovní místa

Nabídka práce v oblasti dopravy a logistiky.

více informací
 


www.truckmagazin.cz www.truckservis.com/ www.nasedniajed.cz